10.1.2015 - smrky přes silnici

Jednotka vyjela dne 10.1.2015 po informování Městskou policií Karlštejn, na spadlé stromy na komunikaci č.11619 mezi obcemi Mořina a Karlštejn.

Po příjezdu na místo a provedení průzkumu bylo zjištěno že se jedná o dva padlé smrky po celé šířce komunikace, v době příjezdu jednotky byla na místě Městská policie Karlštejn která prováděla odklon dopravy.

Jednotka provedla zásah rozřezáním pomocí motorové pily a úklid komunikace od dřevní hmoty a větví. Po úklidu a sbalení materiálu provedla jednotka odjezd zpět na základnu.