11.1.2015 - zlomený strom

Jednotka vyjela dne 11.1.2015 po informování Městskou policií Karlštejn, na zlomený visící strom nad pěší turistickou cestou na hrad Karlštejn proti

čp. 48 . Po příjezdu na místo a provedení průzkumu bylo zjištěno že se jedná o zlomený strom který se pádem zachytil do koruny jiného stromu a zůstal

viset nad cestou ve výšce cca 5m.. Jednotka provedla uzavření cesty v rozsahu ohrožení pádem a zásah vyproštěním strom z koruny druhého stromu a rozřezáním pomocí motorové pily a úklid pěší cesty od dřevní hmoty a větví. Během úklidu cesty se na místo dostavila Městská policie Karlštejn. Po úklidu a sbalení materiálu provedla jednotka odjezd zpět na základnu.