11.8.2014 - průplach dešťového potrubí

Na žádost starosty obce vyjíždí JSDH Karlštejn na průplach dešťového kanalizačního potrubí k čerpací stanici PaP Oil v obci Karlštejn vozidlem CAS 25.

RTHP v počtu 1+3. Po příjezdu na místo označení vozidla na vjezdu do čerpací stanice. Proveden průzkum a seznámení s vedením kanalizace v okolí ČS.

Po odkrytí čistících poklopů, vyčerpání čistící jímky el. čerpadlem. Následně proveden opakovaně pokus o průplach odtokového potrubí, bez úspěchu.

Ukončení prací, úklid materiálu, odjezd na základnu,doplnění, uvedení do zásahu.
zasahující hasiči: Čvančara Josef, Pospíšil Petr, Efmert Jakub, Efmert Stanislav