13.10.2014 - nebezpečný strom

JSDH Karlštejn vyjíždí na žádost Městské policie na odstranění nebezpečného stromu vyvráceného nad státní silnicí Karlštejn – Mořina.

Jednotka vyjíždí po oznámení na KOPIS vozidlem VW Transporter v počtu 1+3.
Po příjezdu na místo zajištění dopravního provozu pomocí strážníka městské policie Karlštejn a dvou hasičů opatřených výstraž.vestou, výstražné kužely a vozidlo.
Po domluvě RDST uzavření prostoru pro veškerou dopravu a zahájeno porážení nakloněného stromu.
Současně dojezd na místo pracovník LČR který byl předem upozorněn na stav.
Po poražení stromu provedeno odstranění z komunikace mimo vozovku,provedeno zametení .
Oznámení na KOPIS ukončení zásahu a odjezd na základnu
Po příjezdu na základnu doplnění a uvedení do zásahu.