13.7.2014 - montáž vodočetné latě

Na žádost starosty obce vyjíždí JSDH Karlštejn na práci – montáž vodočetné latě,ve vodě a na mostním pilíři v obci Karlštejn.

Jednotka vyjíždí vozidlem AS 16 IFA a lodní přívěs v počtu 1+5.

Po příjezdu na místo spuštěna loď na hladinu, sestavena sada ALžebříků a pomocí lan upevněny k mostnímu pilíři. Provedena montáž latě na tělo pilíře.

Někteří členové provádění práce v podvěsu na lanech, ostatní jištění pomocí opasků.

Používáno elektro nářadí, energie z přenosné centrály. Dokončena montáž a odjezd na základnu, doplnění PHM.

zasahující hasiči: Čvančara Josef, Efmert Jakub, Efmert Stanislav, Pospíšil Petr, Pospíšil Pavel, Pospíšil Michal