17.8.2015 - padlý strom přes silnici

JSDH Karlštejn vyjíždí   po vyhlášení poplachu  KOPIS Kladno  na technickou pomoc odstraňování padlého stromu přes silnici 11619  Karlštejn - Mořina.
Jednotka vyjíždí vozidlem AS 16  IFA v počtu 1+5. Cestou podána upřesňující informace projíždějící hlídkou PČR . Po příjezdu na místo jako první  proveden průzkum, provedeno zajíštění  prostoru silnice proti vjezdu vozidel na každé straně jedním hasičem a zahájeno řezání spadlého stromu který korunou zasahoval přes celou komunikaci pomocí dvou motorových pil.  Dojezd jednotky PZ, podána informace VJ PZ.

Po dohodě společnými silami dokončeno odklizení, úklid komunikace a odjezd na základnu.