Odběr novinek

Pokud chcete vědět o každé novince ve sboru, prosím napište mi žádost na mail: kontakt@sdh-karlstejn.cz

Pozary.cz - ohnisko zhavych zprav
 
 
 

 

Vítejte

Vítejte na webových stránkách Sboru dobrovolných hasičů v Karlštejně, slouží jako informační portál pro členy a prezentace našeho sboru veřejnosti.

foto & video

1.12.2014 - uzavírka silnice (náledí)

Jednotka JSDH Karlštejn vyjíždí po vyhlášení poplachu KOPIS Kladno do prostoru obce Mořina na monitoring a uzavření silnice Bubovice – Mořina od křižovatky na Vysoký Újezd. 
 
Jednotka vyjíždí vozidlem VW Transporter v počtu 1+4 na místo. Na základně zůstává záloha tři hasiči.
 
Po příjezdu na místě HZS PZ a JSDH Vysoký Újezd.Po dohodě s velitelem jednotky PZ převzetí zásahu, jednotka PZ odjezd na základnu. Jednotka provádí uzavření komunikace v prostoru za parkovištěm u lomu Velká amerika. Kontakt s velitelem jednotky Vysoký Újezd která provádí uzávěru od křižovatky Bubovice Kozopupy, zjištěno že sypací vozidlo SUS jedoucí od Bubovic má problémy s udržením na komunikaci. Po domluvě asistence členů jednotky u sypacího vozu – podhazování kol jeho posypem.
Postupně proveden posyp až k Velké americe.Vozidlo se zde na naši žádost obrací a provádí opakovaný posyp komunikace. Mezitím VJ kontakt s jednotlivými majiteli vozidel v příkopech (dotaz jestli něco nepotřebují).
 
Po prosolení komunikace nejprve odeslány vozidla která zůstala na komunikaci – autobus městské dopravy, kamion dálkové přepravy a několik osobních vozidel. Následně po dohodě s VJ Vysoký Újezd prováděno vyproštování vozidel z příkopů od Bubovic směrem na Mořinu 4 vozidla. Po vytažení vozu kontrola stavu, případ.úniku kapalin – bez úniků.
 
Po dokončení vyproštování uvolnění uzávěry komunikace a návrat na základnu.
 
Doplnění a uvedení do zásahu.
Sdileni

Služby a výbor

POVINNOSTI SLUŽBY

ČERVEN: Matěj Koza, Míla Tůma, Pavel Pospíšil

ČERVENEC: Pepa Čvančara, Jakub a Standa Efmert

Vzkazník

Sociální sítě