Odběr novinek

Pokud chcete vědět o každé novince ve sboru, prosím napište mi žádost na mail: kontakt@sdh-karlstejn.cz

Pozary.cz - ohnisko zhavych zprav
 
 
 

 

Vítejte

Vítejte na webových stránkách Sboru dobrovolných hasičů v Karlštejně, slouží jako informační portál pro členy a prezentace našeho sboru veřejnosti.

foto & video

24.4.2016 - požár OA

 
Dne 20.4.2016 v 7 hodin ráno byl vyhlášen poplach jednotce SDH obce Karlštejn pro událost „Požár osobního automobilu v obci Karlštejn“.
 
Jednotka vyjela vozidle CAS 32 Tatra 815 v počtu 1+3 a následně vozidlem OA VW Transporter v počtu 1+2.
 
Na místo události dorazilo první vozidlo naší jednotky ještě před příjezdem velitele čety ze stanice Řevnice. V době příjezdu byla na místě události pouze hlídka Policie ČR z obvodního oddělení Karlštejn.
 
Hořící vozidlo Ford Transit bylo při příjezdu již v plném rozsahu byla plamenným zasažena motorová část i kabina vozidla. Jednotka zasahovala 2 x roztříštěným proudem „C“.
 
Následně se na místo události dostavil velitel čety ze stanice Řevnice, dále CAS 20 Terrno HZS Řevnice, OA VW Transporter JSDHO Karlštejn a RZA VW Transporter ze stanice Beroun.
 
V době příjezdu velitel čety byl požár již lokalizován a ve spolupráci s HZS Řevnice byla provedena kontrola termokamerou a následná finální likvidace.
 
Velitel zásahu provedl redukci sil a prostředků a na místě zůstal jednotka Karlštejn a VČ ze stanice Řevnice, majitel si zajistil odvoz vozidla a místo bylo předáno velitelem čety jednotce Karlštejn.
 
Po naložení vozidla byl proveden finální úklid komunikace a jednotka se vrátila zpět na základnu.
Sdileni

Služby a výbor

POVINNOSTI SLUŽBY

ČERVEN: Matěj Koza, Míla Tůma, Pavel Pospíšil

ČERVENEC: Pepa Čvančara, Jakub a Standa Efmert

Vzkazník

Sociální sítě