20.5.2014 - planý poplach, požár na půdě čp. 70

Po vyhlášení poplachu KOPIS vyjíždí jednotka JSDH Karlštejn k požáru bytového domu v Karlštejně č.p. 70.
Jako první vyjíždí CAS 32 T 815 v počtu 1+3 ,následně CAS 25 RTHP v počtu 1+3.
Po příjezdu na místo 1. CAS, na místě Městská policie, zahájení průzkumu, zjištěno na místě že žádný požár není,podána zpráva KOPIS Kladno.

Přesto s majitelem domu p. Kříž Karel bytem Karlštejn č.p. 70 267 18 provedena prohlídka celého bytového domu včetně půdy.

Současně dojezd VČ HZS Beroun, následně jednotka HZS PZ. Odvolání ostatních jednotek VČ HZS Beroun a odjezd na základnu.

Doplnění a uvedení techniky do zásahu.

zasahující hasiči: Čvančara Josef, Pospíšil Petr, Pospíšil Michal, Brandejs Jan, Pospíšil Pavel, Efmert Stanislav, Chvalina Jaromír, Gabriel Jaroslav