Odběr novinek

Pokud chcete vědět o každé novince ve sboru, prosím napište mi žádost na mail: kontakt@sdh-karlstejn.cz

Pozary.cz - ohnisko zhavych zprav
 
 
 

 

Vítejte

Vítejte na webových stránkách Sboru dobrovolných hasičů v Karlštejně, slouží jako informační portál pro členy a prezentace našeho sboru veřejnosti.

foto & video

21.1.2016 - asistence při natáčení

Dne 21.1.2016  od 19:00  se jednotka SDH Karlštejn účastnila asistence s CAS 32 Tatra 815 na natáčení seriálu Vesnice v režii Milana Šteindlera které probíhalo v obci Mořinka. 
 
Na asistenci jednotka spolupracovala s jednotkou Praha - Řepy která zde byla taktéž s CAS 32 Tatra 815. 
 
Asistence spočívala v dodávce vody do rozprašovacího zařízení pomocí kterého byl tvořen déšť pro natáčení Jarního deště. 
Jednotka vyprázdnila naší cisternu rovnou třikrát a to jednou 8200 litrů vody které si dovezla sebou na natáčení a pak dalších 16 400 litrů vody které načerpala z hydrantové sítě v obci Mořinka. 
 
Natáčení probíhalo celou noc a to i pár desítek minut po půlnoci. Celou asistenci komplikoval fakt že v nočních hodinách klesali teploty hluboko pod bod mrazu a to okolo – 18 °C  při čemž namrzali jak samotný asistující hasiči, technika, cilnice ale i pracující filmaři, další komplikace byla nefungující hydrantová síť ve které fungoval pouze jeden nadzemní hydrant s malým průtokem. 
 
Jednotka se vrátila z asistence na základnu 22.1.2016 několik minut po půlnoci. Seriál by se měl vysílat na stanici TV Nova.
Sdileni

Služby a výbor

POVINNOSTI SLUŽBY

ČERVEN: Matěj Koza, Míla Tůma, Pavel Pospíšil

ČERVENEC: Pepa Čvančara, Jakub a Standa Efmert

Vzkazník

Sociální sítě