21.7.2014 - čištění potoka "u brejlí"

Na žádost starosty Mětyse Karlštejn vyjíždí jednotka na odstraňování naplaveného materiálu do propustku pod silnicí z Budňanského potoka.

Jednotka  vyjíždí vozidlem AS 16 IFA v počtu 1+5. Po příjezdu na místo proveden průzkum, označení místa na silnici a zahájeno odstraňování   naplaveného materiálu z propustku a vrácení toku do svého koryta pomocí trhacích háků a lan.

Proveden úklid komunikace a odjezd na základnu.

zasahující hasiči: Čvančara Josef, Pospíšil Petr, Pospíšil Michal, Efmert Stanislav, Efmert Jakub, Brandejs Jan