22.12.2014 - mytí komunikace v Poučníku

JSDH Karlštejn vyjíždí na žádost starosty obce na provedení umytí místní komunikace k RD v části obce Poučník – kolem statku, znečištěné zemědělskou výrobou.

Jednotka vyjíždí vozidlem CAS 25 RTHP v počtu 1+3. Po příjezdu na místo proveden průzkum a dohodnut způsob jakým se bude mytí provádět. Zahájeny práce, prováděna kyvadlová doprava vody z ČS u golfu na pravém břehu. Spotřeba vody cca 14000 litrů.

Po dokončení odjezd vozidla na základnu,provedeno ošetření a doplnění. Vozidlo uvedeno do zásahu.