22.7.2014 - požár stromu

Po vyhlášení poplachu vyjíždí JSDH Karlštejn na požár stromů  mezi mostem a parkovištěm v obci Karlštejn,vozidlem CAS 32 T 815  počtu 1+3.

Po příjezdu na místo proveden průzkum, zjištěno zahoření vrcholu stromů pod elektrickým vedením.V danou chvíli bez hoření. Jiskření trvá.

Informace KOPIS Kladno. Provedena informace majitelům vozidel o odklizení z prostoru,na místě PČR  a MěP  regulace dopravy. Dojezd jednotky PZZ. Po dohodě  s velitelem vyčkání vypnutí sítě ČEZ a setrvání do doby příjezdu plošiny ČEZ na provedení prořezávky porostu.

Odjezd na základnu, doplnění.

zasahující hasiči: Čvančara Josef, Pospíšil Petr, Pospíšil Michal, Efmert Stanislav