Odběr novinek

Pokud chcete vědět o každé novince ve sboru, prosím napište mi žádost na mail: kontakt@sdh-karlstejn.cz

Pozary.cz - ohnisko zhavych zprav
 
 
 

 

Vítejte

Vítejte na webových stránkách Sboru dobrovolných hasičů v Karlštejně, slouží jako informační portál pro členy a prezentace našeho sboru veřejnosti.

foto & video

22.8.2014 - padlý strom na koleje ČD

JSDH Karlštejn po vyhlášení poplachu KOPIS vyjíždí na TP - odstranění překážek z trati ČD, cca 400 m za Karlštejnem směrem na Srbsko. Jednotka vyjíždí vozem VW transporter v počtu 1+2 směrem na Srbsko – 400 m odpovídá prostoru bývalého Tomáškova lomu.
 
Druhé družstvo v počtu 1+2 vyjíždí v obci Karlštejn kolem firmy Kerval na nejzazší část silnice kolem trati ČD. Náčelníkem stanice ČD Karlštejn potvrzeno uzavření provozu na trati Karlštejn – Srbsko. Po ověření vstupují obě družstva do kolejiště a postupují proti sobě vybaveny motorovými pilamy, lany a ostatním potřebným materiálem. Po cca 300 m chůze každého družstva setkání bez nálezu jakékoliv překážky na trati. Po dohodě s KOPIS Kladno návrat jednotek k vozidlům.
 
Jednotka vracející se směrem k Srbsku cestou náráží na pracovní četu ČD, sdělení jejich poznatek - při jejich cestě směrem na Beroun v kolejišti směrem na Prahu ležící strom pravděpodobně pokácen. Po návratu po druhé koleji z Berouna strom odklizen, zůstali jen piliny. Poznatek sdělen KOPIS. Následně uvolněn provoz na dráze.
 
Jednotka při návratu k vozidlu pohyb mimo trať ČD.
 
Návrat na základnu, doplnění.
 
zasahující hasiči: Čvančara Josef, Efmert Jakub, Pospíšil Michal, Pospíšil Petr, Efmert Stanislav, Koza Matěj
Sdileni

Služby a výbor

POVINNOSTI SLUŽBY

ČERVEN: Matěj Koza, Míla Tůma, Pavel Pospíšil

ČERVENEC: Pepa Čvančara, Jakub a Standa Efmert

Vzkazník

Sociální sítě