25.7.2014 - neohlášené pálení

Po  vyhlášení poplachu vyjíždí JSDH Karlštejn na požár ? suché trávy do části obce Krupná v Karlštejně, vozidlem CAS 32 T 815 v počtu 1+3.

Po upřesnění PČR dojíždí jednotka do prostoru bývalého letního dětského tábora současně s Městskou Policí Karlštejn.

Na místě zjištěno neohlášené pálení zbytků dřeva a suché trávy na prostranství před táborem. Na místě  pracovnice tábora.

Ohlášení KOPIS  zjištěné skutečnosti, podán návrh na odvolání ostatních jednotek. Dojezd jednotek PZZ a PBE . Po dohodě s velitelem jednotky PZZ odjezd všech na základnu.

Dojezd na základnu, uvedení do zásahu.

zasahující hasiči: Čvančara Josef, Pospíšil Petr, Pospíšil Michal, Efmert Stanislav

záloha: Pastorek Viktor, Pospíšil Pavel, Mrkáček Jiří