27.9.2014 - doplňování parní lokomotivy

Jednotka JSDH Karlštejn vyjíždí na žádost starosty obce při konání 18. Karlštejnského vinobraní na doplňování parní lokomotivy na nádraží ČD v Karlštejně.

Voda pro lokomotivu čerpána na vodním zdroji pravý břeh a kyvadlově dopravována na nádraží k lokomotivě. Po příjezdu na místo doplňování označení vozidla – silný dopravní provoz v důsledku konání Karlštejnského vinobraní po celé obci. Po doplnění odjezd na základnu, doplnění a uvedení do zásahu.

zasahující hasiči: Pospíšil Petr, Efmert Jakub