28.1.2015 - odstranění zlomené části koruny stromu

JSDH Karlštejn vyjíždí po oznámení Městské policie Karlštejn na odstranění zlomené části koruny stromu visící na stromě nad krajskou silnicí č, 11619 Karlštejn – Mořina.

Jednotka v počtu 1+3 vyjíždí vozidlem VW Transportér na místo v doprovodu vozidla Městské policie Karlštejn následně dojíždí technické vozidlo hospodářské činnosti Městyse.

Karlštejn s výsuvným žebříkem. Po příjezdu na místo proveden průzkum, pomocí vozidel MP a jednotky Karlštejn provedeno uzavření úseku silnice nad kterým visela část zlomeného stromu. Pomocí výsuvného 12 ti metrového žebříku provedeno uvázání lana ke kmenu a po odklizení techniky provedeno stržení kmene pomocí traktoru na silnici.

Rozřezání a odklizení z komunikce, oznámení činnosti na KOPIS, úklid a odjezd na základnu. Po příjezdu doplnění a údržba techniky, zařazení do zásahu.