31.3.2015 - vyvrácený strom přes silnici

JSDH Karlštejn vyjíždí po oznámení státní policie a městské policie Karlštejn na odstranění vyvráceného stromu přes krajskou silnici čís.11619 , směr Karlštejn – Mořina.

Jednotka vyjíždí po dohodě s KOPIS Kladno vozidlem AS 16 IFA v počtu 1+3. Po příjezdu na místo proveden průzkum, zjištěn vyvrácený smrk o prům.cca 30cm, na místě PČR a Měst. policie Karlštejn.

S jejich pomocí uzavřena komunikace a zahájeno rozřezání kmenu pomocí motorové pily, odstranění z komunikace a úklid.