31.8.2014 - karlštejnská 9tka

Jednotka JSDH Karlštejn na žádost starosty obce prováděla v součinnosti PČR v obci Karlštejn asistenci při regulaci dopravy při konání přespolního běhu „Karlštejnská 9“, konaného na celém území Městyse Karlštejn.

Start : autokemp dále po hlavní silnici kolem autoparkoviště do části Krabina. Dále přes Královskou louku zpět do obce kolem vodojemu na Plešivci k hradu Karlštejn.Od 1. Brány dolu kolem restaurace Pod dračí skalou k dubu, dále pak polem přes Číhovou a lesem zpět kolem vinice do autokempu.

Jednotka v důsledku silného deště použila místo výstražných vest reflexní pláštěky.

Návrat na základnu, doplnění.

zasahující hasiči: Čvančara Josef, Mrkáček Jiří, Habětín Jan, Habětín Jaroslav, Tůma Miloslav, Koza Matěj, Efmert Stanislav, Koudela Tomáš, Mottl Václav, Lívancová Jana