5.12.2014 - mytí parkoviště

JSDH Karlštejn vyjíždí na žádost starosty obce na mytí komunikace – parkoviště Hospodářské Činnosti Městyse Karlštejn po znečištění stavební činností v sousedním areálu T.J.

Jednotka vyjíždí vozidlem CAS 25 RTHP PBE 761 v počtu 1+2. Po příjezdu na místo, rozhodnuto o způsobu mytí a to kropičkou napojenou z otočné proudnice, místa kolem domku obsluhy parkoviště, provedeno ručně pomocí 1 proudu „C“.  Doplňování vody v ČS na pravém břehu řeky Berounky. Při mytí parkoviště asistence pracovní čety Městyse Karlštejn.

Po dokončení práce provedeno doplnění,a zařazení vozidla do zásahu.