Odběr novinek

Pokud chcete vědět o každé novince ve sboru, prosím napište mi žádost na mail: kontakt@sdh-karlstejn.cz

Pozary.cz - ohnisko zhavych zprav
 
 
 

 

Vítejte

Vítejte na webových stránkách Sboru dobrovolných hasičů v Karlštejně, slouží jako informační portál pro členy a prezentace našeho sboru veřejnosti.

foto & video

5.4.2015 - požár RD v obci Karlštejn

JSDH Karlštejn vyjíždí po oznámení KOPIS Kladno na požár přístavku u domu č.p.22 v Karlštejně. Jednotka vyjíždí vozidlem CAS 32 T 815 a VW Transporter v počtu 1+3 a 1+4.
Po nepřesnpožár RD v obci Karlštejném určení místa od PČR dojez na místo. Na místě současně dojezd jednotky PZ. PČR na místě společně se ZS. Po dohodě s velitelem zásahu jednotka Karlštejn staví vedení „B“ z CAS 32 a pomocí dvou proudů „C“ hasí a současně ochlazuje zadní (levou) část stavby přilehlou k sousední budově a k lesu. CAS současně doplňuje 2 x CAS PZ.

Po vyprázdnění odjíždí CAS společně s CAS Litně pro vodu do čerpací stanice na pravém břehu řeky Berounky. Doplňování zatím zajišťuje CAS Beroun. Tyto CAS kyvadlově doplňují vodu.

Po provedaní lokalizace požáru členové všech zasahujících jednotek zahajují vyklízení požářiště zda se v objektu nenáchází nějaká osoba. Jednotka Karlštejn pomocí motorové pily provádí dělení velkých trámů pro snadnější vynášení. Po dokončení likvidace jednotky odjezd na základny, na místě vyčkává has. vyšetřovatel a PČR na příjezd majitele.

JSDH Karlštejn přebírá od velitele zásahu požářiště k následné dohlídce do cca 17.00 hod. Pracovní četa Městyse Karlštejn provádí úklid krajské silnice pro průjezd vozidel. Zajíštění celého objektu výstražnou páskou ze strany komunikace.

Odjezd jednotky na základnu, doplnění a ošetření techniky a materiálu, doplnění.

V 16,54 podána zpráva na KOPIS Kladno o poslední dohlídce objektu bez příznaků hoření.

zde je čllánek na serveru pozary.cz , zde jsou fotky

Sdileni

Služby a výbor

POVINNOSTI SLUŽBY

ČERVEN: Matěj Koza, Míla Tůma, Pavel Pospíšil

ČERVENEC: Pepa Čvančara, Jakub a Standa Efmert

Vzkazník

Sociální sítě