5.4.2016 - požár dřevěné boudy

Dne 5.4.2016 okolo čtvrt na šest odpoledne byl vyhlášen poplach jednotce SDH obce Karlštejn.

Po vyhlášení poplachu byl velitel družstva jednotky Karlštejn informován že se jedná o požár dřevěné boudy u hřiště v obci Bubovice o rozloze asi 10 m2 a že je třeba aby jednotka vyjela oběmi vozidly jak CAS 32 Tatra 815 tak CAS 25 Škoda 706.

Jako první vozidlo vyjela CAS 32 T 815 a nechala si radioprovozem s KOIS upřesnit podrobnosti události. Po příjezdu na místo se již na místě nacházela jednotka HZS  Středočeského kraje ze stanice Řevnice s vozidly VEA Škoda Yeti, CAS 20 Tatra Terrno a CAS 32 Tatra 815 a také
policie České republiky z obvodního oddělení Karlštejn s vozidlem Hyundai ix 35.

V době příjezdu byl požár již zlikvidován a jednotka provedla ve spolupráci s HZS Řevnice dohašovací práce a následně byla z rozhodnutí velitele zásahu vrácena obě vozidla JSDHO Karlštejn zpět na základnu.