5.7.2015 - bouřka a vyvrácené stromy

JSDH Karlštejn vyjíždí  po vyhlášení poplachu na likvidaci  překážek – padlého stromu  z komunikace u vlakového

Jednotka vyjíždí vozidlem IFA v počtu 1+5. Po příjezdu na místo proveden průzkum, zjištěno zlomení 2 ks listnatých stromů ( Lípa).

Provedeno uzavření komunikace za pomoci strážníků Městské policie Karlštejn  a zahájeno odstraňování obou stromů pomocí motorových pil.

Dojezd na místo další vozidlo jednotky  - PBE 763 1+2. VJ  s vozidlem na kontrole dalších částí obce a monitorování škod. Kontrola autokempu, zjištěny další zlámané stromy a větve.

Jednotka dokončuje likvidaci stromů u nádraží. PBE 763 odjíždí na další událost podanou KOPIS Kladno.

Jednotka s vozidlem PBE 762 po likvidaci odjezd na základnu – porucha vozidla, provádění opravy.

Po opravě uvedení do zásahu.