6.-12.8.2015 - asistence při demolici

JSDH Karlštejn vyjíždí na žádost starosty obce Karlštejn  na asistenci při demoličních pracech na prodejnu Lidl v Berouně. Jednotka vyjíždí první den vozidlem  CAS 32 T další dny vozidlem CAS 25 Š 706  vždy v počtu 1+1. Na místě jednotka provádí kropení buď ručně proudem „C“, nebo pomocí otočné proudnice, bouraného zdiva  stavební  technikou.

Doplňování vody je buď z čs .technických služeb u jezu v Berouně,ne o doplněno doma na čs. v Karlštejně. Každý den po návratu z Berouna  uvedeno vozidlo do zásahu.