7.11.2014 - mytí znovuotevřené komunikace směr Mořina

Na žádost starosty obce, po dohodě se SUS Kladno vyjíždí JSDH Karlštejn na mytí státní silnice Karlštejn – Mořina, která po opravě byla znovu zprovozněna.

Po příjezdu na místo jednotka zahajuje mytí vozidlem CAS 25 RTHP pomocí kropičky napojené na otočnou proudnici. Zjištěno že vrstva listí na krajnicích nejde proudem vody odstraňovat.

Povolán traktor s radlicí na úklid sněhu. Pomocí radlice odstraněno listí z komunikace a prováděno následné mytí.

CAS 25 doplňována z CAS 32. CAS 32 po vyprázdnění dojíždí k doplnění vody do čerp.stanice – pravý břeh řeky Berounky.

Po dokončení práce převzetí komunikace pracovníkem SUS a odjezd jednotky na základnu a doplnění.

Celková spotřeba vody cca 20 m3.

Po příjezdu na základnu a doplnění vozidel vodou zjištěna porucha – prasklá vodní nádrž na CAS 25.

Vozidlo postaveno mimo zásah a zahájena oprava.