7.4.2015 - požár v komíně RD

JSDH Karlštejn vyjíždí  po  vyhlášení poplachu KOPIS Kladno na požár komína RD.
Jednotka vyjíždí vozidlem  CAS 32  T  815  v počtu 1+3. Po příjezdu na místo proveden průzkum, zjištěno že se jedná o  dohořívající požár v komínovém tělese. Důsledkem  kterého se vyvrátili nezajištěné komínové dvířka do obývacího pokoje a drobné zahoření za kamny a zakouření domu. Dojezd jednotky PZ na místo.

Provedení vymetení topeniště kamen. Mezitím JSDH Karlštejn  vyhledala možný přístup na střechu domu pomocí nastavovach žebříků. Komplikováno  umístěnou  provizorní stříškou mezi domem a opěrnou zdí za domem. Dometení  komínového tělesa, kamna v obývacím pokoji ponechána odstavená pro revizi komeníka.

Majitel vyzván po ukončení zásahu ke zjednání nápravy – zajištění  volného vstupu na komínové těleso.

Návrat na základnu, doplnění vozidla.