Odběr novinek

Pokud chcete vědět o každé novince ve sboru, prosím napište mi žádost na mail: kontakt@sdh-karlstejn.cz

Pozary.cz - ohnisko zhavych zprav
 
 
 

 

Vítejte

Vítejte na webových stránkách Sboru dobrovolných hasičů v Karlštejně, slouží jako informační portál pro členy a prezentace našeho sboru veřejnosti.

foto & video

9.10.2015 - námětové cvičení

JSDH Karlštejn vyjíždí  se souhlasem starosty Městyse Karlštejn a oznámením na KOPIS Kladno, na okrskové cvičení  do prostoru obce Hlásná Třebaň, vozidly  CAS 32 T 815 a  CAS 16  IFA v počtu  2 + 7.  
 
Po  příjezdu na místo srazu  před hasičskou zbrojnicí seznámení velitele zásahu  se zadáním cvičení, způsobem  provedení, poučení o bezpečnosti práce.  
 
Následný rozjezd jednotek na předem dohodnuté pozice a zahájena stavba dálkového vedení do části obce v Kytlinách.
 
T 815 CAS 32  Karlštejn umístěna  jako cisterna  na začátku dálkové dopravy. Souběžně budování čerpacího stanoviště na levém břehu řeky Berounky v prostoru jezu ,vozidlem AS 16 IFA s vyvedením doplňovacího vedení „B“  na rozšířený silniční pás před ČOV, kde se doplňovaná vozidla otáčejí. U   CAS 32 T 815  stavba výtlačného vedení  v dýchací tachnice – 2 hasiči, u  AS 16  IFA  stavba doplňovacího vedení také v dýchací tachnice  1 hasič.  
 
Po doplnění každé CAS  při kyvadlové dopravě 2 x rozkazem velitele cvičení ukončeno. Balení materiálu, doplnění cisterny, vyhodnocení cvičení a odjezd na základnu. Na základně doplnění materiálu ošetření uvedení do zásahu.
Sdileni

Služby a výbor

POVINNOSTI SLUŽBY

ČERVEN: Matěj Koza, Míla Tůma, Pavel Pospíšil

ČERVENEC: Pepa Čvančara, Jakub a Standa Efmert

Vzkazník

Sociální sítě