Odčerpávání vody v Černošicích

povoden18.1.2011 okolo 7 hodiny ráno vyjeli tři členové zásahové jednotky (Čvančara, Janů a Koza) na pomoc Černošickým dobrovolným hasičům v odčerpávání vody z chatařské oblasti poblíž Berounky. Voda se tam vylila o víkendu (15.1-16.1) když řeka rychle stoupala. Po navrácení řeky do koryta se voda stále v této oblati držela. Na místě bylo přítomno ještě několik okolních sborů SDH (SDH Černošice, SDH Dobřichovice, SDH Lety...) Čerpání proběhlo přes vozidlo DA IFA W 50L AS 16.

Přibližně ve dvě hodiny odpoledne přijel první tři členy vystřídat Pospíšil Pavel, Efmert Jakub a Mrkáček Jiří, kteří na místo dorazily vozidlem DA VW Transporter

Členů ve výjezdu: 6

Použitá technika: DA VW Transporter, DA IFA W 50L AS 16

Použité vybavení: 4x hadice B, Broďáky a 4 savice.

cernosice-povoden