Doplňování webu

Chtěl bych poděkovat Jakubu Efmertovy za poslání reportů z některých starších zásahů, které jsem i s fotografiemi přidal do sekce Zásahy a výjezdy jedná se o články:

Dále mi Jakub poslal soupis vybavení automobilové techniky, který jsem přidal ke každému automobilu a článek k vybavení ZJ, které se bude postupně doplňovat.

Prosím ostatní členy o zaslání věcí které by doplnily informace o sboru, popř. fotografie a ostatní informace... vše můžete posílat na mail ovcak5@seznam.cz

Děkuji ;)