Školení 26.3.2011

Dne 26.3.2011 se uskutečnilo zdravotnické školení na stanici HZS Beroun na školení se probírala předlékařská první pomoc a to KPR – Kardio - pulmonální - resuscitace a to jak klasicky bez pomůcek tak za pomoci ambuvaku a automatického defibrilátoru.

Také se probírala fixace krční páteře například po dopravní nehodě pomocí krčního fixačního límce a fixace zraněné osoby s podezřením na poranění páteře pomocí vakuové matrace.

Účast za JSDH Karlštejn Účast za SDH Karlštejn
Matěj Koza
Jakub Efmert
Dana Votrubová
Michaela Pospíšilová

Dne 26.3.2011 probíhal také na stanici HZS Příbram  výcvik nositelů dýchací techniky.

Účastníci:
Viktor Pastorek, Josef Mottl, Jaroslav Habětín, Tomáš Koudela