6.7.2011 - únik ropných látek

60113Po oznámení vedoucím Karlštejského autokempu vyjela zásahová jednotka SDH Karlštejn ne likvidaci uniklých ropných látek z protržené olejové vany osobního vozidla.

Vyjelo se vozidlem VW Transportér v počtu 1+2. Po příjezdu na místo byl zjištěn únik oleje ve vjezdu do autokempu.

Místo bylo zasypáno absorbentem Spilkleen a Vapexem. Po vysušení (odsátí) oleje bylo místo zameteno a uklizeno.

Nasáklý olej byl odvezen k lidkvidaci a jednotka se vrátila na základnu (v 17:28 hod.).