Odběr novinek

Pokud chcete vědět o každé novince ve sboru, prosím napište mi žádost na mail: kontakt@sdh-karlstejn.cz

Pozary.cz - ohnisko zhavych zprav
 
 
 

 

Vítejte

Vítejte na webových stránkách Sboru dobrovolných hasičů v Karlštejně, slouží jako informační portál pro členy a prezentace našeho sboru veřejnosti.

foto & video

13.7.2011 - Padlý strom na el. vedení

Dne 13.7.2011 přibližně v 23:15 vyjela jednotka SDH Karlštejn k žádosti o technickou pomoc a to o odstranění padlých stromů do elektrického vedení.

Jednotka vyjela s vozidlem VW Transporter T4 v počtu 1+3 a vozidlem CAS 32 T 815 v počtu 1+2. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že na místě se již nachází jednotka HZS Řevnice s vozidlem CAS 24 Dennis Rapier a pracovník rozvodných závodů a že se jedná o dva spadlé stromy do drátů elektrického vedení u Hájovny U Dubu.

Pracovník rozvodných závodů zastavil dodávku elektrického proudu do vedení a po dohodě s velitelem zásahu (VZ) bylo rozhodnuto počkat na výškovou techniku z rozvodných závodů. Výšková technika z rozvodných závodů byla bohužel zaneprázdněna prací na nehodách na Hořovicku a tak nemohla být poskytnuta na tento zásah, po tomto zjištění VZ s pracovníkem rozvodných závodů rozhodli, že se jednotky navrátí zpět na své základny a pracovnici rozvodných závodů stromy odstraní druhý den, jelikož přímo neohrožovali zdraví ani majetek občanů ani zvířat.

Po tomto rozhodnutí návrat obou našich vozidel zpět na základnu v Karlštejně kde byla zařazena opět do pohotovosti přibližně v 1:00 dne 14.7.2011.
 

Technika: Hasiči:
VW Transporter T4
CAS 32 T 815
Petr Pospíšil
Jakub Efmert
Stanislav Efmert
Matěj Koza
Josef Čvančara
Jan Brandejs
Tomáš Koudela


Sdileni

Služby a výbor

POVINNOSTI SLUŽBY

ČERVEN: Matěj Koza, Míla Tůma, Pavel Pospíšil

ČERVENEC: Pepa Čvančara, Jakub a Standa Efmert

Vzkazník

Sociální sítě