novinky - duben

Ahoj lidičky.

Po dnešní schůzi Vám zasílám rozvrh nejbližších plánovaných akcí. Udělejte si prosíme čas a přijďte pomoci o brigádách, hlavně s přípravou Čarodějnic.

Každou sobotu v dubnu 2015 je plánována od 8 hodin brigáda v hasičárně SDH Karlštejn. Mimo soboty 25.4.2015, protože tento den bude v autokempu Karlštejn probíhat okrsková soutěž v požárním sportu, takže většina z nás bude tam. Tuto soutěž pořádá SDH Hlásná Třebaň.

Dohodli jsme se, že tréninky mužů budou probíhat každé úterý. Pepa Čvančara Vás kluci s bližšími informacemi ještě obešle SMS.

Ženy budou trénovat každou středu (od středy 8.4.2015) od 18 hodin. Rovněž Vám ještě holky pošlu SMS.

Takže duben 2015 by měl vypadat následovně:

4.4.2015 od 8 hodin - brigáda v hasičárně Karlštejn

11.4.2015 od 8 hodin - brigáda v hasičárně Karlštejn, přihlášení jednotlivci se zúčastní soutěže od 9 hodin v Lanovém centru Ořech.

18.4.2015 od 8 hodin - brigáda v hasičárně Karlštejn

25.4.2015 okrsková soutěž  Autokemp Karlštejn. Pořádá Hlásná Třebaň. Soutěžíme.

30.4.2015 Čarodějnice, od 17 hodin příprava, od 18 hodin zahájení akce pro veřejnost, soutěže + občerstvení.

Je toho hodně na práci, tak se k nám přidejte, každá pomoc je vítaná. Díky Eva.