18.5.2013 - Okrsková soutěž Liteň

V sobotu 18. května se na fotbalovém hřišti v Litni sešli družstva hasičů mužů z Karlětejna, Zadní a Hlásné Třebaně, Litně, Svinař, Drahlovic a družstva žen z Litně, Drahlovic a Karlštejna aby změřili své dovednosti v požárním sportu a to ve štafetě 4x100m s překážkami a v požárním útoku.

I přes nepřízeň počasí se kterým se hasiči musí vypořádat bylo po skončení součtu pořadí v obou disciplinách následující. Na prvním místě se umístnili hasiči ze Zadní Třebaně, druzí se umístnili hasiči z Karlštejna.

Obě tyto družstva budou náš okrsek reprezentovat 1.6. na okresním kole v požárním sportu v Hořovicích. Třetí skončili hasiči z Hlásné Třebaně, čtvrtí hasiči z Litně, pátí ze Svinař a šestí hasiči z Drahlovic. V soutěži žen se na prvním místě umístnily hasičky z Drahlovic, duhé skončily hasičky z Litně a třetí z Karlštejna.

Do okresní soutěže v Hořovicích postupují všechny tři družstva. Všem postupujícím družstvům přejeme do okresní soutěže aby řádně reprezentovali nejen svůj sbor, ale i okrsek č. 4 Liteň a dosáhli dobrého umístnění ze všech soutěžních družstev na této soutěži.

Fotky a videa ze soutěže najdete na rajčeti - plus ještě nějaké přibydou z hasičského foťáku.