1.12.2013 - pořár bytu

JSDH Karlštejn  vyjíždí  po oznámení  kolemjdoucím občanem Karlštejna na  požár bytu  v domě č.p. 191 v obci Karlštejn vozidlem CAS 32 T 815 v počtu 1+2.

Po příjezdu na místo proveden průzkum s výsledkem – požár v bytě -  kuchyni  od  elektrického spotřebiče.

Před příjezdem JSDH Karlštejn požár zlikvidován  nájemcem bytu RHP. Jednotka provedla  odpojení bytu od el.sítě, odvětrání celého domu včetně bytu.

Nájemce  bytu podroben prohlídce zda se nenadýchal zplodin, lékařskou pomoc odmítl.

Jednotka na místě vyčkala příjezdu jednotky HZS PZ a vyšetřovatele.

Následně odjezd na základnu a uvedení do zásahu.

Zasahující hasiči: Čvančara Josef, Pospíšil Petr, Stanislav Efmert