Brigáda

Vsobotu 6.2.2016 se bude od 8:00 konat brigáda v areálu zbrojnice.

Příprava čarodějnic

Včera jsme postavili hranici, přistála u nás čarodějnice. Dokončili jsme přípravu her pro děti a přivezli jsme soudky. (Svijanský máz 11).

Brigáda 16.2 a fotky z plesu

Dne 16.2 proběhla brigáda a výcvik plařů ZJ, byl ořezán strom před vjezdem do zbrojnice.

Dále přikládám fotky z HASIČSKÉHO PLESU 2013, najdete je na našem rajčeti.

Program září/říjen

21.9. - námětové cvičení okresku ve Svinařích - odjezd ze zbrojnice v 17:00

24.9. - stavba brány na vinobraní - sraz v 16:00 ve zbrojnici

28.9. - stavba stánku a příprava na vinobraní - v 15:00 ve zbronici

1.10. - bourání brány a její úklid - od 16:00 sraz ve zbrojnci

6.10. - Branný závod hry "Plamen" v lesoparku "Dražovka" od 8:00

BAZÉN a STK

V sobotu 16.6. se od 8:00 koná brigáda, budeme odkrývat bazén a připravovat vozidla na STK. Prosím o účast co nejvíce členů.

Ořezávání větví v areálu

V areálu zbrojnice bylo na stromech několik větví, u kterých hrozilo že se utrhnou a spadnou. Dne 6.6.2012 byli větve ořezány za pomoci hasičů z HZS BEROUN kteří přijeli z vozem Iveco Magirus... tady máme z tohoto "zásahu" nějaké fotografie.

INFO DUBEN

Brigády se budou konat každou dubnovou sobotu (7,14,21 a 28) od 8:00. Žádám všechny členy aby se podle možností na brigádu dostavily.

Dále proběhne v pondělí 16.4. od 15:00 sběr ŽELEZNÉHO ŠROTU a ve čtvrtek 19.4. se v 16:00 jede sbírat dřevo na pálení čarodějnic, které se budou konat tradičně posledního dubna.

Brigáda

Zítra 24.3. se v areálu zbrojnice koná od 8:00 brigáda. Účast členů je žádaná!

Děkuji.

Mytí obce

Dne 21.4.2011 od 17 hodin se provádělo mytí komunikace v obci Karlštejn část Budňany - fotografie ZDE

Mytí se zúčastnili :

Josef Čvančara Hynek Janů
Jiří Mrkáček Jan Brandejs
Matěj Koza Viktor Pastorek
Jakub Efmert Tomáš Koudela

Brigáda - dřevo

18. 4. 2011 proběhla brigáda ve formě sběru dřeva na Karlštejnské čarodějnice, které se budou konat dne 30.4.

Účast byla veliká, byl naplněn jeden valník. Z posbíraného dřeva bude tuto sobotu postavena hranice.