Vzdělávání 4. díl

Dnes si řekneme, jaké má hasič oprávnění při zásahu, naučíme se signály, které se hodí při zásahu, nebo při usměrňování provozu, koukneme na označování tlakových lahví a na výstražné symboly o chemických látkách a přípravcích.

Přidal sem přímo sekci vzdělávání (menu nahoře) - budu sem házet dokumenty pomalu a postupně, aby ste si je stačili vklidu pročíst a prohlédnout. Dokumenty jsou to zajímavé, proto doufám, že budou upotřebeny.. neváhejte a učte se ;)

Oprávnění hasičů při zásahu.pdf226.4 KB
Signály.pdf702.09 KB