Vzdělávání díl 1.

Ahoj, dostal sem takoví nápad co si takhle udělat formou našeho webu takové pravidelné malé „školení“. Chápu že vzhledem k vytíženosti nás výjezdových hasičů ať už v práci, škole nebo soukromém životě je obtížné se sejít všichni v hasičárně a proto mě napadlo že internet má dnes skoro každý tak proč si takové základní informace neumístit na web a nedat možnost aby si je každý z nás mohl ve svém volném čase přečíst a buď si jen zopakovat a oživit co již dávno ví a ve svojí praxi zažili a nebo pro těm novým z nás dát možnost aby se mohli přiučit a získat nové informace a všeobecný přehled o té naší odpovědné práci.

Rád bych  tedy zde na našem webu zveřejňoval nějaké ty informace, prezentace a studijní materiály pro nás abychom se mohli vzdělávat, chápu že počet výjezdů dnes již není nějak závratný ale člověk opravdu neví co se stane za minutu a v naší práci to platí dvojnásob nikde není psáno že se za 2 minuty nepojede na nějaký velký požár rodinného domu a nebo na cokoli jiného.

Budu jedině rád když mi napíšete vaše návrhy na to co by jste se rádi dozvěděli a co bych měl zveřejnit a nebo někde dohledat zkrátka to v čem se chcete více vzdělat a nebo co vás zajímá.

Jakub Efmert

Vzdělávání předmluva25.5 KB